Reklama DemoScena 1 podstrony
Ciężarówka zmiotła barierki - kierowca zasłabł

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ze Świecia sierż. szt. Marcin Wróblewski i sierż. szt. Sławomir Pauka pomogli mężczyźnie, który zasłabł za kierownicą i "o mały włos" nie zjechał ze skarpy. Na szczęście, jak się okazało, jego życie nie było zagrożone. Policjanci natychmiast udzielili mu niezbędnej pomocy.

W minioną sobotę (14.04.18) przed 7.00, na krajowej 5-ce w Dworzysku, pow. świecki, policjanci z tamtejszej „drogówki” sierż. szt. Marcin Wróblewski i sierż. szt. Sławomir Pauka podczas patrolu zauważyli samochód ciężarowy, który zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w bariery energochłonne. Pojazd omal nie zjechał ze skarpy. Z kabiny ciężarówki wysiadł mężczyzna. Policjanci zauważyli, że coś jest nie tak. Chwiał się na nogach i był blady. Jak się okazało, 55-letni kierowca zasłabł.

 

Policjanci natychmiast udzielili pomocy mężczyźnie. Po chwili kierowca poczuł się lepiej. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, jednakże mundurowi nie zalecali mu dalszej jazdy.


Zdjęcia: KPP Świecie Zdjęcia: KPP Świecie Zdjęcia: KPP Świecie

Dodaj komentarz

0
°
C
H: +
L: -5°
Świecie
Środa, 21 Marzec
Prognoza 7-dniowa
Czw Pt So Nie Pn Wt
+ + + + + +
-2° -2° -1° + +
Test 336x280 - podstrony
Sonda

Czy posłowie powinni oddać nagrody?

Tak
Nie
PORTAL4