Reklama DemoScena 1 podstrony
Amfetamina w słoiku

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi, którego policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świeciu zatrzymali za posiadanie narkotyków. Ukrywał je w słoiku na siedzeniu samochodu. Sprawca usłyszał już zarzuty posiadania zakazanych środków.

W piątek (06.04.18), tuż po północy, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego patrolując okolice miasta zwrócili uwagę na samochód znajdujący się na parkingu w pobliżu jednej z firm. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn, a z uwagi na późną porę zwróciło to szczególną uwagę mundurowych.

 

Policjanci skontrolowali kierowcę i pasażera audi. Jeden z nich podczas legitymowania był bardzo nerwowy, łapał się za kieszenie i unikał kontaktu wzrokowego. Policjant dokonujący jego sprawdzenia zauważył, że podczas wysiadania z pojazdu, na siedzeniu położył słoik. Jak się okazało, pełen podejrzanej substancji. 28-letni Świecianin od razu przyznał, że jest właścicielem całej zawartości. Wstępne badania wykazały, że to amfetamina, policjanci zabezpieczyli jej blisko 52 gramy.

 

Na tym problemy 28-latka się nie zakończyły. Podczas przeszukania, w mieszkaniu mężczyzny, świeccy kryminalni ujawnili kolejne narkotyki.

 

28-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowej. Teraz, może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

0
°
C
H: +
L: -5°
Świecie
Środa, 21 Marzec
Prognoza 7-dniowa
Czw Pt So Nie Pn Wt
+ + + + + +
-2° -2° -1° + +
Drukarnia MW 1
Sonda

Czy posłowie powinni oddać nagrody?

Tak
Nie
PORTAL4