Wyszukiwarka

Reklama DemoScena 1 podstrony

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (69):

11. Nowy Jork - pełen wrażeń

Nowy Jork (ang. City of New York, również New York, New York City) – najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych, a zarazem centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Nowy Jork wywiera znaczący wpływ na światowy biznes, finanse, media, sztuk...

12. Moskwa - ciekawe miasto

Moskwa stolica Rosji i największe miasto tego kraju. Jest także największym miastem Europy, liczącym 12,1 mln mieszkańców (stan na 1 stycznia 2014), przy czym cała aglomeracja liczy 15,512 mln mieszkańców (2012). Jeden z najważniejszych ośrodków polityczny...

13. Przerwy w dostawie ciepła

Veolia Północ Sp. z o.o. informuje, iż ze względu na prace remontowe na sieci ciepłowniczej w dniu 13.03.2018 r., w godzinach od 9.00 do 13.00, mogą wystąpić ograniczenia w dostawie ciepła do budynków zlokalizowanych przy:

14. Reklama na swiecie.net

Reklama na swiecie.net

15. Wniosek na stypendium artystyczne

Można już pobrać wnioski w ramach programu stypendialnego dla osób uzdolnionych artystycznie.

16. Konkurs fotografii podróżniczej „Poznaj świat ze SKAT!”

Zgłoś swoje zdjęcie związane z podróżami i wygraj wycieczkę promową do Skandynawii dla dwojga.

17. Jarmark Wielkanocny

OKSiR zaprasza wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 25 marca na Dużym Rynku w Świeciu od godziny 10.00 do 15.00.

18. Zostaw swój 1% w gminie

Początek roku to czas rozliczeń z urzędem skarbowym. W związku z tym zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Świecie do przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) działających w naszej gminie.

19. Wstąp do Ochotoniczej Straży Pożarnej

Działając w porozumieniu  z Ochotniczą Strażą Pożarną „RATOWNIK” w Świeciu zachęcamy wszystkich chętnych powyżej 17-tego roku życia do wstąpienia w szeregi jednostki.

20. Stwórz patriotyczną pocztówkę

Do 9 kwietnia można składać prace na konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej nawiązującej do Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do stworzenia swojej unikalnej pocztówki.

0
°
C
H: +
L: -5°
Świecie
Środa, 21 Marzec
Prognoza 7-dniowa
Czw Pt So Nie Pn Wt
+ + + + + +
-2° -2° -1° + +
Drukarnia MW 1
Sonda

Czy posłowie powinni oddać nagrody?

Tak
Nie
PORTAL4